Latvijas U-18 izlase PČ sāk ar smagu zaudējumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Neveiksmīgi U-18 pasaules čempionātu (PČ) ceturtdien Sočos sāka Latvijas hokejisti, kuri ar 0:7 smagi zaudēja Somijas vienaudžiem, pavēstīja organizatori. Jau pirmajā trešdaļā Latvijas jaunieši nonāca iedzinējos ar četru vārtu deficītu, un cīņas turpinājumā nespēja rast argumentus spēku samēra  līdzsvarošanai.

Līdz pirmās trešdaļas vidum Juliuss Honka un Oto Rauhala panāca 2:0, bet trešdaļas pēdējās trijās minūtēs vārtus guva arī Arturi Lehkonens un Matiass Pulli. Pēc pārtraukuma Latvijas vārtsargu Maksimu Rešetņikovu pārspēja skaitlisko vairākumu realizējušais Kasperi Kapanens. Pēdējās trešdaļas vidū Lehkonens un Aleksi Mustonens nodrošināja uzvarētājiem septiņu vārtu pārsvaru. Somijas vārtos nepārspēts palika Jūse Saross.

A grupas turnīru Latvijas izlase turpinās piektdien pret Čehiju, bet turpmākās cīņas pret ASV un Krieviju būs svētdien un pirmdien. Pirmajā spēlē B grupā Zviedrija ar 9:1 sagrāva Vācijas jauniešus.

Katras grupas četras spēcīgākās komandas tiks ceturtdaļfinālā, savukārt atlikušās divas čempionāta vienības izslēgšanas pārī cīņā līdz divām uzvarām noteiks izlasi, kas vietu elites divīzijā zaudēs. Čempionāts beigsies 28.aprīlī ar finālu un spēli par 3.vietu.