Latvijas nākamā pretiniece Krievija U-20 hokeja čempionātu iesāk ar zaudējumu Kanādai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas U-20 hokeja izlases nākamā pretiniece Krievija pirmdien savu pirmo cīņu pasaules čempionātā junioriem arī iesāka ar zaudējumu, ar rezultātu 3:5 piekāpjoties spēcīgajiem Kanādas vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Kanādiešiem izdevās spēles rezultātu atklāj jau spēles ceturtajā minūtē – precīzs bija Džosts Taisons. Taču desmitajā minūtē Mihaila Sergačova trāpījums Herta Kārtera sargātajos vārtos rezultātu izlīdzināja.

Otrā trešdaļa iesākās ar virkni noraidījumu, bet spēles rezultātu uz tablo kanādiešiem izdevās mainīt tikai spēles 34. minūtē, kad precīzs bija Dilans Stroms. Vēl pēc nepilnām četrām  minūtēm pārsvaru palielināja Nikolass Rojs.

Arī trešais periods iesākās kanādiešu zīmē, jau ceturtajā minūtē gūstot šajā spēlē ceturtos vārtus. Krievijas juniori gan spēja atgūt vienus vārtus, izmantojot spēli vairākumā – precīzs bija Kirils Kaprizovs. Taču jau nākamo Krievijas jaunā hokejista noraidījumu izmantoja arī kanādieši – Dilanam Stromam jau otrs vārtu guvums. Spēles 51. minūtē gan Jegoram Rikovam izdevās gūt trešos vārtus Krievijas izlases labā, taču spēles gaitu tas vairs nemainīja.

Jau ziņots, ka Latvijas U-20 izlase savu atgriešanos hokeja elitē sāka ar zaudējumu ASV vienaudžiem, piekāpjoties ar rezultātu 1:6. Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Renārs Krastenbergs.