Kulda ar rezultatīvu piespēli veicina «Salavat Julajev» pirmo uzvaru konferences finālā

Artūra Kuldas rezultatīva piespēle pirmdien veicināja Ufas "Salavat Julajev" uzvaru mājās 4:0 pār Magņitogorskas "Metallurg", kas Latvijas aizsarga pārstāvētajam klubam bija pirmais panākums Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences finālsērijā, informēja organizatori. Sērijā līdz četrām uzvarām vadību ar 2:1 saglabāja "Metallurg".

Kulda sērijas trešajā spēlē asistēja Antonam Sļepiševam, kurš trešā perioda 6. minūtē "Salavat Julajev" pārsvaru palielināja līdz 2:0. Mājiniekiem nākamajās deviņās minūtēs vēl divus vārtus guva Anti Pilstrēms un Tomašs Zaborskis. Pilstrēmam tie bija otrie vārti spēlē, jo cīņas 4.minūtē viņš arī atklāja rezultātu.

Laukumā Kulda pavadīja 24 minūtes (23:50), kas komandā bija otrais lielākais spēles laiks. Pa vārtiem Kulda nemeta.

Sērijas turpinājumā abas komandas Ufā tiksies trešdien. Rietumu konferences finālā uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" ar 0:3 sērijā ir iedzinējos pret Prāgas "Lev", kas nākamajā spēlē otrdien var nodrošināt vietu Gagarina kausa finālā.