Kazahstānas hokejisti sagādā Vācijas izlasei pirmo zaudējumu pasaules čempionātā

Kazahstānas izlase "Arēnā Rīga" ar 3:2 uzvarēja Vācijas hokejistus, kas trešdien cieta pirmo zaudējumu pasaules čempionātā Latvijas valstsvienības pārstāvētajā B apakšgrupā, liecina rīkotāju informācija. Kazahstānas izlasei uzvara izlaboja izredzes pacīnīties par vietu ceturtdaļfinālā.

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja Kazahstānas izlase, bet vācieši nākamajās sešās minūtēs guva divus vārtus un pārņēma vadību.

Kazahstānas un Vācijas spēles epizodes

Trešā perioda sākumā realizēts soda metiens ļāva Kazahstānai rezultātu līdzsvarot, bet četras minūtes līdz spēles beigām Pavels Akolzins guva uzvaras vārtus.

Krievijas olimpiskās komitejas komandas - Dānijas spēles epizodes

Dienas pirmajā mačā A apakšgrupā Krievijas olimpiskās komitejas komanda ar 3:0 bija pārāka par Dānijas valstsvienību.

Vēlāk trešdien B apakšgrupā spēlēs Kanāda un Norvēģija, turpretim Olimpiskajā sporta centrā A apakšgrupā spēkiem mērosies Baltkrievijas un Lielbritānijas  izlases - šo maču plkst. 20.05 tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Latvijas izlase nākamo spēli aizvadīs ceturtdien pret ASV hokejistiem. Pasaules čempionāts Rīgā ilgs līdz 6.jūnijam.