Karsums pēc savainojuma atgriežas Maskavas «Dinamo» uzvarētā spēlē

Uzbrucējs Mārtiņš Karsums pēc vairāk nekā mēnesi ilgušas savainojuma dziedēšanas otrdien atgriezās laukumā, bet viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" ar 3:2 Krievijas galvaspilsētā uzvarēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), informēja organizatori.

Karsums laukumā pavadīja 11 minūtes un trīsreiz meta pa vārtiem, bet pēdējā periodā nopelnīja 10+2 minūšu sodu par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla rajonā.

Pēc pleca traumas gūšanas Karsums kopš novembra beigām nebija spēlējis. Viņš sezonā 33 spēlēs ir guvis 14 vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles. Karsumu iekļāva arī otrdien nosauktajā Latvijas valstsvienībā februārī paredzētajam startam Soču ziemas olimpisko spēļu turnīrā.

Citās KHL cīņās otrdien zaudēja Miķeļa Rēdliha un Artūra Kuldas pārstāvētie klubi. Uzbrucēja Rēdliha Jaroslavļas "Lokomotiv" Novosibirskā ar 1:3 piekāpās "Sibirj" hokejistiem, bet aizsarga Kuldas "Salavat Julajev" Ufā ar 1:5 atzina Prāgas "Lev" pārākumu.