Karsumam oktobrī jau piektie gūti vārti

Uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien guva oktobrī savus piektos vārtus un palīdzēja Maskavas "Dinamo" ar 4:3 izcīnīt uzvaru pār Zagrebas "Medveščak" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), informēja organizatori. Sezonā Karsums ir iemetis sešas ripas.

Cīņā pret Horvātijas klubu Karsums otrās trešdaļas sākumā mājiniekiem nodrošināja neizšķirtu 1:1, bet uzvaru Maskavas "Dinamo" izrāva ar pēdējā minūtē diviem gūtiem vārtiem. Ar sešiem laukuma spēlētājiem "Dinamo" panāca izlīdzinājumu 3:3, kad Aleksejs Cvetkovs bija precīzs 50 sekundes pirms spēles beigām. Taču pagarinājums izpalika, jo Deniss Mosaļovs četras sekundes pirms cīņas beigām iemeta uzvaras vārtus.

Karsums Maskavas "Dinamo" sastāvā ir viens no labākajiem komandas snaiperiem, taču īpaši viņš izcēlies oktobrī aizvadītajās astoņās cīņās. Vairāk vārtu nekā Karsums komandā ir iemetis tikai Maksims Pestuško (8) un Leo Komarovs (7).

Maskavas "Dinamo" ar 19 spēlēs gūtu 41 punktu ir 2.vietā KHL Rietumu konferencē.