HS «Rīga» ar minimālu pārsvaru uzvar virslīgas līderi «Prizmu»

Latvijas hokeja virslīgas spēlē otrdien tikās šā brīža līgas līderis HK “Prizma” un HS “Rīga”, kurā uzvaru ar minimālu pārsvaru 3:2 guva tieši HS “Rīga”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā spēles rezultātu atklāt neizdevās, bet otrajā “Rīgai” izdevās izvirzīties vadībā, kad vārtus guva Aleksandrs Biškins.

Noslēdzošajā trešdaļā rīdzinieki spēja palielināt rezultāta starpību, pateicoties Riharda Liģa vārtu guvumam, bet “Prizma” sasparojās. Rezultāta starpību samazināja Aleksejs Širokovs, bet nepilnas trīs minūtes pirms trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Miks Lipsbergs. Cīņa saasinnājās, un tikai sekundi pirms beigu signāla Raivis Kristiāns Ansons izvirzīja rīdziniekus vadībā, laupot jebkādu cerību “Prizmai” atspēlēties.

Šis zaudējums neliedz "Prizmai" saglabāt vadību virslīgas tabulā, jo komanda sakrājusi 19 punktus deviņās spēlēs. Otrajā vietā ar 17 punktiem ir "Mogo", bet trijnieku noslēdz HK "Kurbads" ar 15 punktiem.

Pa 11 punktiem spējuši iekrāt "Zemgale/LLU" un HS "Rīga", divi punkti "Liepājas" rēķinā, bet "Lido" vēl joprojām nav spējusi gūt punktus.