Hokejista Bļugera «Penguins» zaudē «Rangers», sērija turpināsies Pitsburgā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačā trešdien Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" izbraukumā ar 3:5 zaudēja Ņujorkas "Rangers", liecina rīkotāju informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Penguins" ir vadībā ar 3-2.

Bļugers spēlēja 14 minūtes un 27 sekundes, no kurām trīs minūtes (3:11) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 75% iemetienus. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vēl otrā perioda vidusdaļā "Penguins" bija 2:0 pārsvars, taču "Rangers" nepilnu trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, pārņemot vadību. Otrās trešdaļas galotnē Pitsburgas komanda rezultātu izlīdzināja, tomēr trešajā periodā laukuma saimnieki prata izcīnīt uzvaru.

Spēles spilgtākie momenti

Otrajā periodā laukumu pameta Pitsburgas komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš pēc spēka paņēmiena guva traumu. Plašāku informāciju par savainojuma nopietnību klubs pagaidām neatklāj.

Sērijas sestā spēle piektdien notiks Pitsburgā. Tā būs agrā spēle, kas sāksies pl.23.00 pēc Latvija laika. Nepieciešamības gadījumā septītā spēle notiks Ņujorkā.

Jau ziņots, ka "Penguins" regulāro sezonu noslēdza NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Bļugera komanda bija vienīgā no četrām latviešu pārstāvētājām vienībām, kas iekļuva izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.

Arī pērn pingvīni Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā spēkojās ar "Rangers", toreiz ar 4-2 pārākai esot Ņujorkas komandai.