Hokejista Bļugera «Penguins» ielaiž trīs vārtus pēdējā trešdaļā un zaudē tiešajiem konkurentiem

Trešo zaudējumu pēc kārtas pirmdien piedzīvoja latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas savā laukumā ar 2:4 zaudēja tiešajiem konkurentiem Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja deviņas ar pusi minūtes, no kurām minūti un 11 sekundes skaitliskajā vairākumā un divas minūtes 40 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latviešu uzbrucējs veica piecus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divas pretinieku ripas. Bļugers uzvarēja 22% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -2.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja mājinieki, bet otrā perioda ievadā "Islanders" atgrieza līdzsvaru uz tablo. Dažas minūtes vēlāk atkal vadībā izvirzījās "Penguins", taču trīs bezatbildes vārti pēdējā periodā ļāva uzvaru svinēt viesiem.

Mača spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Abas komandas tikās arī piektdien Ņujorkā. Arī toreiz "Islanders" pēdējā trešdaļā nodrošināja panākumu (5:4).

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" 63 punktiem 56 spēlēs atkāpušies uz NHL Austrumu konferences 9. vietu. "Islanders" pēc panākuma ir 7. vietā ar 65 punktiem 60 mačos.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot "Oilers".