HK «Rīga» hokejisti viesos pēdējā minūtē zaudē MHL čempioniem

HK "Rīga" pirmdien Maskavā ar 3:4 zaudēja Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempioniem MHK "Spartak" un vēl nevar būt simtprocentīgi droši par dalību izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija.

Latvijas komandā vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, Linards Mazurs-Mago un Ričards Kondrāts.

Jeļisejevs pirmās trešdaļas vidū atklāja rezultātu, un vienu vārtu pārsvaru viesi noturēja vēl trešā perioda sākumā. Rezultatīvā pēdējās trešdaļas turpinājumā vadībā pabija abas komandas, līdz Kondrāts 80 sekundes pirms spēles beigām panāca izlīdzinājumu. Ar vismaz vienu punktu HK "Rīga" būtu pieticis, lai garantētu dalību izslēgšanas turnīrā, tomēr cīņas pēdējā minūtē Iļja Pavļukovs mājiniekiem realizēja soda metienu.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 54 spēlēs gūtiem 77 punktiem ieņem 5.vietu un ir teju garantējusi dalību izslēgšanas turnīrā. Izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas piedalīsies astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām, turklāt Čehijas "Energie" no sacensībām izstājās. Čehijas kluba atteikuma dēļ vietu sadalījumu divīzijā nosaka pēc komandas gūto punktu un teorētiski maksimālā iespējamā punktu guvuma attiecības.

HK "Rīga" regulārajā sezonā vēl atlikušas pēdējās divas izbraukuma spēles Krievijā 23. un 25.februārī pret HK MVD un "Berkuti Kubaņi".