HK «Rīga» hokejisti vēlreiz zaudē Čehijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 4 mēnešiem.

HK "Rīga" sestdien viesos Čehijā ar 1:3 vēlreiz piekāpās Karlovi Varu "Energie" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja rīkotāji. Arī abu komandu pirmajā spēlē piektdien pārāki bija laukuma saimnieki.

Vienīgos vārtus viesiem guva Mārtiņš Dzierkals, kurš pirmajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu un panāca 1:1. Taču laukuma saimnieki otrajā un trešajā periodā iemeta pa vieniem vārtiem un nodrošināja uzvaru. HK "Rīga" vārtsargu Salvi Balandīnu priekšpēdējā minūtē aizstāja ar laukuma spēlētāju, kas gan rezultātu neietekmēja.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā spēlē piektdien laukuma saimnieki bija pārāki ar 4:2. HK "Rīga" jaunajā gadā nav guvusi vēl nevienu uzvaru, zaudējot visās četrās aizvadītajās spēlēs.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 42 spēlēs ir 53 punkti, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandu turnīra tabulā atvirzīja uz 8.vietu. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.