HK «Rīga» hokejisti uzveic «SKA-1946» komandu MHL spēlē

Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda HK "Rīga" svētdien "Inbox.lv" ledus hallē Piņķos ar rezultātu 4:2 uzveica "SKA-1946" komandu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētāju labā vārtus guva Kirils Galoha, Roberts Baranovskis, Kristaps Zīle un Oļegs Šišļaņikovs. Savukārt abus vārtus HK "Rīga" zaudēja spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Pirmā perioda vidū Galoha izvirzīja rīdziniekus vadībā, bet otrajā periodā Baranovskis panāca 2:1 mājinieku labā.

Zīle guva vārtus skaitliskajā vairākumā trīsarpus minūtes pirms mača pamatlaika beigām, panākot rezultātu 3:2.

Šišļaņikovs spēles pēdējā minūtē ieraidīja ripu jau tukšos pretinieku vārtos, kad vārtsargs bija nomainīts pret laukuma spēlētāju.

HK "Rīga" sesto uzvaru pēdējos septiņos mačos. Rietumu konferencē ar 33 punktiem 26 mačos komanda ieņem 11.vietu, savukārt "SKA-1946" ar 52 punktiem 29 spēlēs atrodas 4.pozīcijā.

Pirmdien abas komandas savā starpā spēkosies vēlreiz.

Jau ziņots, ka HK "Rīga" ceturtdien un piektdien savā laukumā spēlēja pret Sanktpēterburgas "SKA-Serebrjanije ļvi". Pirmajā mačā rīdzinieki guva uzvaru ar 5:2, taču otrajā spēlē zaudēja ar 1:2.

MHL spēle:

*HK "Rīga" - "SKA-1946" 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

Vārtu guvēji: Kirils Galoha, Roberts Baranovskis, Kristaps Zīle, Oļegs Šišļaņikovs