Girgensonu savaino Bufalo «Sabres» zaudētā NHL spēlē

Pēc divām uzvarām pirmo neveiksmi piektdien cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās ar 1:4 piekāpās Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Mačs neveiksmīgi izvērtās Latvijas uzbrucējam, kurš laukumā bija tikai dažas minūtes, līdz sadursmē ar pretinieku tika savainots.

(papildināts ar informāciju par Girgensona traumu)
Pirmās trešdaļas vidū Girgensons cieta sadursmē neitrālā zonā ar "Bruins" aizsargu Kevanu Milleru. Latvijas hokejists pameta laukumu un spēlē vairs neatgriezās.

"Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma pastāstīja, ka Girgensonam ir ķermeņa augšdaļas trauma, bet vairāk par savainojuma nopietnību pēc papildu pārbaudēm komandā varētu zināt sestdien. Bailsma apšaubīja, vai Girgensons varētu piedalīties jau nākamajā spēlē sestdien pret Vašingtonas "Capitals", tādēļ Bufalo klubs no fārmkluba izsauks viņa aizstājēju.

Vēlāk Bailsma sacīja, ka Girgensons laukumā varētu atgriezties kādā no nākamajām dienām. Līdz ar to kļuva skaidrs, ka smaga trauma Latvijas hokejistam gājusi secen.

Girgensons nospēlētajās trijās minūtes (3:05) paspēja veikt divus spēka paņēmienus, bet rezultāts līdz viņa savainojumam arvien palika neatklāts.

"Sabres" pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Deivids Legvands, taču viesi pēc Meta Beleskija gūtajiem vārtiem otrā perioda sākumā panāca izlīdzinājumu, bet pēdējā trešdaļā Zdeno Hara un Raiens Spūners nodrošināja Bostonas klubam divu vārtu pārsvaru. Vēl vienu ripu Brets Konolijs iemeta tukšos mājinieku vārtos mača izskaņā.

Ar 44 spēlēs gūtiem 38 punktiem "Sabres" arvien ieņem priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferences turnīra tabulā. Arī nākamo spēli pret "Capitals" Bufalo klubs aizvadīs sestdien mājās.