Girgensons un Bufalo «Sabres» paliek tukšā zaudējumā Minesotas klubam

Neveiksmīgi Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli ceturtdien aizvadīja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mājās neguva vārtus un ar 0:4 zaudēja Minesotas "Wild", liecina NHL informācija.

"Wild" hokejisti pa diviem vārtiem iemeta pirmajā un trešajā periodā, turklāt viesu vārtos nepārspēts palika Devans Dubniks, atvairot 38 metienus un otrajā spēlē pēc kārtas paliekot nepārspēts.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:26), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Bufalo kluba galvenais treneris Dens Bailsma pēc spēles atzina, ka viņa vadītā komanda, izņemot pirmo trešdaļu, darbojusies tā, lai gūtu vārtus, tomēr šoreiz bez panākumiem.

Četras spēles pēc kārtas zaudējušie "Sabres" nākamo maču aizvadīs sestdien mājās pret Floridas "Panthers". Ar sešās spēlēs gūtu vienu uzvaru un četriem punktiem Bufalo klubs ir priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferencē.