Girgensons gūst vārtus un rezultatīvi piespēlē «Sabres» uzvarētā NHL spēlē

Zemgus Girgensons sestdien guva izšķirošos vārtus, kā arī ar rezultatīvu piespēli veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru mājās 3:2 pār Dalasas "Stars", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Vēl viens Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš nebija pieteikts spēlei, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 5:0 pieveica viesus Pitsburgas "Penguins".

Pēc Girgensona vārtu guvuma "Sabres" otrajā trešdaļā panāca 3:0 pārsvaru, kas gan spēles turpinājumā saruka līdz minimumam, tomēr uzvaru laukuma saimnieki nosargāja. Girgensons veicināja arī Bufalo kluba pirmo vārtu guvumu, pirmajā trešdaļā asistējot Taileram Maijersam.

Girgensons spēlēja 21 minūti (20:51), divreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Pēc uzvaras Girgensons savu vārtu guvumā uzsvēra komandas biedru nesavtīgo spēli, kas viņam palīdz spēlēt rezultatīvāk. Ņikitas Zadorova piespēle ļāva Girgensonam ripu iemest praktiski tukšos vārtos, jo pretinieku vārtsargs Anderss Lindbaks bija devies pretim Zadorovam.

"Sabres" pēc 14 zaudējumu sērijas guva otro uzvaru nākamajās trijās cīņās. 21 gadu vecais Girgensons šosezon 53 spēlēs ir guvis 14 vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles, kļūstot par "Sabres" labāko vārtu guvēju un komandas otro rezultatīvāko spēlētāju.

Bufalo klubs ar 53 spēlēs gūtiem 35 punktiem arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs svētdien mājās pret Ņujorkas "Islanders".