Girgensonam rezultatīvākajā spēlē «Sabres» zaudē pēcspēles metienos

Sezonā rezultatīvāko spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien aizvadīja Zemgus Girgensons, tomēr ar viņa gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli bija par maz, un Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 4:5 pēcspēles metienos Detroitā piekāpās "Red Wings", liecina NHL informācija. Girgensons divkāršoja savu līdzšinējo sezonas statistiku.

Girgensons nepilnas trīs minūtes pirms otrās trešdaļas beigām realizēja "Sabres" skaitlisko pārsvaru, no gaisa pielabojot Rasmusa Ristolainena metienu, un samazināja laukuma saimnieku pārsvaru līdz minimumam (3:2). Savukārt pēc viņa piespēles pēdējā perioda 4.minūtē Zaks Bogosjans pirmoreiz spēlē izvirzīja vadībā Bufalo klubu, kam gan vadībā neizdevās noturēties. Pēcspēles metienos precīzs bija tikai Breds Ričardss, nodrošinot "Red Wings" uzvaru.

Laukumā Girgensons bija 17 minūtes (16:32) un trīsreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Girgensons iepriekš sezonā aizvadītajās 20 spēlēs arī guva vienus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Bufalo klubs ar 25 spēlēs gūtām 10 uzvarām un 23 punktiem ieņem 13.vietu Austrumu konferencē 16 komandu konkurencē. "Red Wings" Austrumu konferencē ir piektajā pozīcijā.

Nākamo spēli Bufalo “Sabres” aizvadīs piektdien mājās pret Arizonas "Coyotes".