Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” piektdien ar rezultātu 3:4 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”, bet latvieša rēķinā viena rezultatīva piespēle, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu desmitajā minūtē atklāja Maikls Ferlands, izvirzot Karolīnu vadībā, bet trešdaļas izskaņā Džefs Skiners panāca neizšķirtu rezultātu. Otrajā trešdaļā Karolīnu vadībā izvirzīja Džastins Viljams, izlīdzinājumu panāca Džeisons Pominvills. Taču “Sabres” prieki nebija ilgi – līdz trešdaļas beigām divus vārtus guva soms Sebastjans Aho, “Hurricannes” gūstot jau komfortablu divu vārtu pārsvaru.

Noslēdzošajā periodā rezultāta starpību samazināja Kails Okposo, un tieši šajā vārtu guvumā asistēja Girgensons.

Zemgus šajā spēlē laukumā pavadīja 10 minūtes un 31 sekundi, izceļoties ar rezultatīvu piespēli, diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Šajā sezonā Girgensons ir guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” 44 spēlēs iekrājis 52 punktus, kas komandu ierindo NHL Austrumu konferences astotajā pozīcijā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komandai aizvadīs svētdien, kad mājas spēlē krustos nūjas ar Tampabejas “Lightning”.