Girgensonam rezultatīva piespēle «Sabres» drošā uzvarā

Zemgus Girgensons piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Latvijas uzbrucēja pārstāvētās Bufalo "Sabres" uzvarā 5:2 pret viesiem Arizonas "Coyotes" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija.

Trešā perioda sākumā, kad "Sabres" turējās minimālā vadībā ar 2:1, laukuma saimnieki rezultatīvi nospēlēja skaitliskā mazākumā, kad pēc Girgensona piespēles vārtus guva Evanders Keins. Viesi vēl rezultāta starpību samazināja, taču divu vārtu starpību atjaunoja Markuss Folinjo, bet par mača pirmo zvaigzni atzītais Keins pēdējā minūtē arī raidīja ripu tukšos vārtos.

Laukumā Girgensons bija 17 minūtes (17:11), piecreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Šosezon viņa rēķinā ir divi gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Keins pēc spēles uzteica Girgensonu par labu darbību neitrālajā zonā, kad latvietis tika pie ripas un piespēlēja komandas biedram izrāvienam vienam pret vārtiem.

Ierasti mazrezultatīvā Bufalo komanda pēdējās četrās spēlēs, kurās guva trīs uzvaras, ir guvusi jau 17 vārtus. Bufalo klubs ar 26 spēlēs iekrātām 11 uzvarām un 25 punktiem ieņem 13.vietu Austrumu konferencē 16 komandu konkurencē. Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs svētdien viesos pret Edmontonas "Oilers".