Girgensonam rezultatīva piespēle pirmajā NHL pirmssezonas pārbaudes spēlē

Zemgus Girgensons pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Bufalo ''Sabres'' sastāvā ar 3:2 uzvarētajā pirmssezonas pārbaudes spēlē Senpolā pret Minesotas "Wild'', liecina organizatoru informācija.

Girgensons asistēja Metam Mulsonam, kad ''Sabres'' panāca 2:2 pēc trešajā periodā spēlētās minūtes un 36 sekundēm. Otrs asistents bija jaunpienācējs un 2015. gada draftā ar otro numuru izvēlētais Džeks Eihels, kurš 5:44 puirms spēles beigām guva uzvaras vārtus spēlējot mazākumā.

Girgensonam bija solīds spēles laiks - 17 minūtes un 30 sekundes.

Pirms jaunās sezonas ''Sabres'' trešdien spēlēs pret Otavas ''Senators'', 25. septembrī pret Toronto ''Maple Leafs'', 26. septembrī vēlreiz pret ''Senators'', 29. septembrī vēlreiz pret ''Maple Leafs'', 1. oktobrī vēlreiz pret ''Wild'' un 2. oktobrī pret Kolumbusas ''Blue Jackets''.

NHL regulārā sezona startēs 7. oktobrī. ''Sabres'' sezonu sāks 8. oktobrī uzņemot Otavas ''Senators''.