Girgensonam rezultatīva piespēle Bufalo «Sabres» zaudējumā Toronto

Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli pēdējo vārtu guvumā, ar ko Bufalo "Sabres" gan bija par maz, lai viesos izvairītos no zaudējuma 3:4 pret Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:57), pa vārtiem nemeta, bet veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja mačā dalītu labāko lietderības rādītāju +2.

Kails Okposo un Evanders Keins pirmajā trešdaļā nodrošināja "Sabres" 2:0 pārsvaru, taču otrajā trešdaļā dominēja laukuma saimnieki, un Leo Komarova, Meta Martina un Ostona Metjūza gūtie vārti ļāva Toronto komandai pārņemt vadību. Džeimss van Rīmsdaiks trešajā periodā panāca jau 4:2, pirms Viljams Karijers pēc Girgensona piespēles pa gaisu divarpus minūtes pirms mača beigām no vārtu priekšas samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 44 spēlēs gūtiem 43 punktiem ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 44 spēlēs ir pieci iemesti vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs piektdien mājās pret Detroitas "Red Wings".