Girgensonam pirmie vārti jaunajā NHL sezonā

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien guva savus pirmos vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL)  regulārajā sezonā, taču viņa komanda Bufalo “Sabres” izbraukuma spēlē papildlaikā tomēr piekāpās Kalgari “Flames” ar rezultātu 3:4, liecina organizatoru informācija.

Girgensons laukumā pavadīja 10 minūtes un divas sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, no kuriem viens metiens vainagojās ar vārtu guvumu. Tieši latviešu hokeja uzbrucējs spēles pirmās trešdaļas astotajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Girgensons arī uzvarēja 50 procentus iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” rindās bez Girgensona ar vārtu guvumu izcēlās Raiens O’Railijs un Markus Foliņjo.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs ceturtdien, kad pretim stāsies “Canucks”.

Pēc aizvadītām trīs NHL regulārās sezonas spēlēm “Sabres” ir iekrājis trīs punktus, NHL Austrumu konferencē ierindojoties desmitajā pozīcijā, savukārt Atlantijas divīzijā ieņemot septīto jeb priekšpēdējo pozīciju.