Girgensonam pirmā rezultatīvā piespēle «Sabres» uzvarētā NHL spēlē

Sezonā pirmo rezultatīvo piespēli svētdien veica Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo ''Sabres'' viesos ar 2:1 uzvarēja Ņujorkas "Islanders'' Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija. Pirmo reizi sezonā "Sabres" uzvarēja divās spēlēs pēc kārtas.

Girgensons asistēja Metam Molsonam, kurš trešajā periodā panāca izlīdzinājumu 1:1. Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:05), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

"Islanders" otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Kalvins de Hāns, savukārt viesiem uzvaras vārtus nedaudz vairāk kā sešas minūtes pirms spēles beigām guva komandas debitants Sems Reinharts.

Girgensonam 12 spēlēs ir iekrāti divi rezultativitātes punkti, tostarp par vieniem gūtiem vārtiem. Ar 12 spēlēs gūtiem 10 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Tampabejas "Lightning", kas svētdien uz fārmklubu nosūtīja vārtsargu Kristeru Gudļevski un vēlāk ar 4:3 izbraukumā pieveica Karolīnas "Hurricanes", pārtraucot četru zaudējumu sēriju. "Lightning" vārtus sargāja pēc veselības problēmām atlabušais Andrejs Vasiļevskis, kura atgriešanās dēļ uz fārmklubu devās Gudļevskis.