Girgensona un Ķēniņa klubi zaudē Latvijas uzbrucējiem nerezultatīvās NHL spēlēs

Latvijas uzbrucēji Zemgus Girgensons un Ronalds Ķēniņš piektdien palika tukšā, bet viņu pārstāvētie klubi cieta neveiksmes Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs, liecina NHL informācija. Ķēniņa Vankūveras ''Canucks'' ar 2:4 viesos zaudēja Ņūdžersijas "Devils", bet  Girgensona Bufalo ''Sabres'' ar 1:3 mājās piekāpās Ņujorkas "Rangers".

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:26), trīsreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Rezultātu Bufalo jau 14. sekundē atklāja Mets Molsons, tomēr viesi pirmajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu, bet otrajā periodā iemeta divus izšķirošus vārtus.

Savukārt Ņūdžersijā Ķēniņš laukumā bija 13 minūtes (13:12), pa vārtiem nemeta un tika pie negatīva lietderības rādītāja -1. "Canucks" abus vārtus guva Zaks Kasjans, kurš pēdējās trešdaļas sākumā samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, tomēr laukuma saimniekiem divas minūtes pirms spēles beigām Maiks Kamaljēri bija rezultatīvs, komandai spēlējot mazākumā.

Rietumu konferences turnīra tabulā ''Canucks'' ieņem 6.vietu ar 69 punktiem 58 spēlēs. Ķēniņa rēķinā 10 spēlēs ir pa trim iemestiem vārtiem un rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Austrumos pēdējā -16.- vietā ir "Sabres" ar 59 spēlēs iekrātiem 38 punktiem, un Bufalo klubs ir arī pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā. Girgensons 59 spēlēs ir iemetis 14 vārtus, dalot kluba labākā snaipera pozīcijas ar Taileru Enisu. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Girgensons ar 14 vārtiem un 13 piespēlēm ieņem otro vietu aiz Enisa.