Girgensona pārstāvētā «Sabres» piekāpjas NHL pastarīšiem «Maple Leafs»

Bufalo “Sabres” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultātu 1:4 piekāpās līgas šobrīd visvājākajai komandai Toronto “Maple Leafs”, liecina organizatoru informācija.

Šī spēle nebija veiksmīga arī latviešu hokeja uzbrucējam Zemgum Girgensonam, kurš laukumā pavadīja 14 minūtes un 14 sekundes. Zemgus divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja divus spēkā paņēmienus, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Zīmīgi, ka spēles rezultātu atklāja tieši “Sabres” – uzbrucējs Braients Džointa izvirzīja Bufalo komandu vadībā. Šāds rezultāts bija līdz pat spēles 35. minūtei, kad Toronto komandas spēlētājs Viljams Nīlanders izlīdzināja rezultātu. Bet spēles trešajā periodā “Sabres” nespēja vairs pretoties “Maple Leafs”, kas šajā trešdaļā guva trīs vārtus.

Šobrīd NHL Austrumu konferencē “Sabres” ar 68 punktiem 73 spēlēs ir 14. pozīcijā, bet “Maple Leafs” ar 61 punktu, kas sakrāts 71 spēlē, ir konferences un arī visas līgas pastarīši.