Girgensona pārstāvētā «Sabres» papildlaika pēdējā sekundē izrauj uzvaru pār «Huriccanes»

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” sestdien nervus kutinošā cīņā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” ar rezultātu 3:2, liecina organizatoru informācija. Turklāt uzvaras vārti tika gūta spēles papildlaika pēdējā sekundē.

Pirmā spēles trešdaļa abām komandām pagāja bez vārtu guvuma, otrajā un trešajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet papildlaika pēdējā sekundē uzvaras vārtus guva “Sabres” uzbrucējs Džeks Aikels.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 59 sekundes, taču ar rezultativitāti neizcēlās. Viņš ne reizi nemeta pa vārtiem, bet izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šobrīd “Sabres” ar 70 spēlēs gūtiem 65 punktiem ieņem septīto vietu Atlantijas okeāna divīzijas kopvērtējumā un 14. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs 16. martā, mājas arēnā nūjas krustojot ar Monreālas “Canadiens”.