Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» neizglābjas Monreālā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien izbraukumā Monreālā ar 2:3 zaudēja vietējai "Canadiens" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viesi atklāja rezultātu un vēlāk cīņas gaitā spēja rezultātu izlīdzināt, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:31), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Girgensons šosezon 58 spēlēs ir iemetis piecus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles, taču pēdējās septiņās spēlēs pie rezultativitātes punktiem nav ticis.

Nikolass Delorjē otrajā trešdaļā guva "Sabres" pirmos vārtus un atklāja rezultātu, taču līdz pēdējam pārtraukumam divas Aleksandra Gaļčeņuka iemestās ripas ļāva Monreālas klubam pārņemt vadību. Lai gan Braiens Džonta trešajā periodā rezultātu izlīdzināja, Torijs Mičels guva laukuma saimniekiem uzvaras vārtus.

Gaļčeņuks pēdējās astoņās spēlēs piekto reizi laukumu pameta ar diviem gūtiem vārtiem.

Ar 69 spēlēs nodrošinātiem 63 punktiem "Sabres" arvien ir 15.vietā 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Karolīnas "Hurricanes".