Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» Losandželosā atgriežas uz uzvaru ceļa

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien Losandželosā ar 3:0 uzveica vietējo "Kings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, gūstot pēdējās piecās spēlēs ceturto uzvaru un pēc vienas neveiksmes atgriežoties uz panākumu takas, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neiekrāja.

Laukumā Girgensons bija 16 minūtes (15:32), trīsreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Zemgus šosezon astoņās spēlēs ir iekrājis trīs rezultatīvas piespēles, bet vārtus vēl nav guvis.

"Kings" - "Sabres" spēles apskats

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Uzvarētājiem divus vārtus vienā spēlē pirmoreiz NHL karjerā guva Keisijs Mitelstads, kurš pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu un otrajā periodā guva komandas trešos vārtus. Ar precīzu metienu pirmajā trešdaļā izcēlās arī Konors Šīrijs, bet vārtos nepārspēts palika par mača pirmo zvaigzni atzītais Kārters Hatons, kurš atvairīja visus 47 metienus.

Izbraukumu Kalifornijā "Sabres" noslēgs sestdien ar spēli pret Sanhosē "Sharks".