Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē pēcspēles metienos

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien mājās ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Minesotas "Wild" vienībai Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (12:46), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Girgensons šosezon 55 spēlēs ir guvis piecus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Johana Larsona un Džeka Eihela gūtie vārti otrajā trešdaļā palīdzēja "Sabres" iegūt 2:1 pārsvaru, tomēr trešajā periodā Miko Koivu panāca Minesotas komandai izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos, kuros Girgensons nepiedalījās, "Sabres" precīzs bija tikai Eihels, bet viesiem uzvaru nodrošināja Čārlija Koila un Džeisona Pominvila trāpījumi.

Pirmo reizi sezonā "Wild" uzvaru nodrošināja pēcspēles metienos.

"Sabres” nākamo spēli aizvadīs pirmdien mājās pret Toronto "Maple Leafs". Ar 66 spēlēs nodrošinātu 61 punktu Bufalo klubs arvien ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē.