Girgensona Bufalo «Sabres» vēlreiz paliek bez vārtu guvuma un zaudē Pitsburgā

Piekto reizi sezonā aizvadītajās 12 spēlēs uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" nespēja gūt nevienus vārtus un sestdien ar 0:5 Pitsburgā cieta smagu sakāvi pret "Penguins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:05), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pitsburgas klubs līdz otrās trešdaļas vidum ieguva 2:0 pārsvaru, bet cīņas turpinājumā trīsreiz izmantoja skaitlisko pārsvaru un nodrošināja pārliecinošu uzvaru. Divus vārtus uzvarētājiem guva Kriss Kunics. Marks Andrē Flerī "Penguins" vārtos atvairīja visus 18 metienus, bet Bufalo komandas vārtsargs Jonass Enrots tvēra 29 no 34 metieniem. Flerī nav ielaidis nevienu ripu trijās no kluba pēdējām četrām spēlēm, atvairot 95 no 98 metieniem.

Pēc uzvaras Flerī teica, ka psiholoģiski viņam šī bija grūta spēle, jo vārtos nebija ko darīt, un šādās cīņās ir grūti saglabāt modrību. Savukārt metienu ziņā šī bijusi Flerī visvieglākā no trim pēdējām spēlēm, kurās viņš palicis nepārspēts.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc kārtējās neveiksmes atzina, ka komanda visu laiku zaudē pēc viena scenārija. Pēc nonākšanas zaudētājos ar 0:1 komanda otrajā periodā cenšas radīt spiedienu, bet pēc kļūdas zaudē otros vārtus, savukārt turpinājumā tiek sapelnītas soda minūtes un viss ir beidzies. Bufalo komandai pašlaik pietrūkst pārliecības par sevi, un, nonākot iedzinējos ar divu vārtu deficītu, pietrūkst gribas atspēlēties, teica Nolans.

Bufalo klubs arvien ir priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferencē. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs jau svētdien mājās pret Detroitas "Red Wings".