Girgensona Bufalo «Sabres» pagarinājumā pārspēj «Red Wings» hokejistus

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā pieveica Detroitas "Red Wings" vienību Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons laukumā bija nepilnas 18 minūtes (17:32), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pirmajā un trešajā periodā Franss Nielsens un Darens Helms divreiz vadībā izvirzīja "Red Wings", tomēr Sems Reinharts un Raiens O'Reilijs mājiniekiem allaž panāca izlīdzinājumu, bet pagarinājuma pēdējā minūtē Kails Okposo guva uzvaras vārtus. Pēdējās 10 savstarpējās spēlēs Bufalo komanda guva tikai otro uzvaru.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 45 spēlēs iekrātiem 45 punktiem arvien ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 45 spēlēs ir pieci gūti vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Līdz janvāra beigām "Sabres" aizvadīs četras spēles izbraukumā, ko sāks jau sestdien Monreālā pret "Canadiens".