Girgensona Bufalo «Sabres» ceturto reizi nespēj atspēlēties Ņujorkā pret «Rangers»

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien izbraukumā Ņujorkā trīsreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, tomēr ielaida vēl vienu ripu un ar 3:4 piekāpās vietējam "Rangers" Nacionālās hokeja līgas spēlē, liecina (NHL) informācija.

Girgensons arī šoreiz rezultativitātes punktus neguva, spēlēja 15 minūtes (15:24), vienu reizi meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, savukārt viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Rangers" pa reizei izvirzījās vadībā katrā trešdaļā, savukārt Bufalo komanda allaž atjaunoja neizšķirtu, un pēc Rasmusa Ristolainena iemestajiem vārtiem piecas minūtes pirms spēles beigām rezultāts kļuva 3:3. Taču jau minūti vēlāk Pavels Bučņevičs mājiniekiem guva uzvaras vārtus. Divus vārtus uzvarētājiem otro spēli pēc kārtas guva Riks Nešs.

Bufalo kluba treneris Fils Hauslijs atzina, ka zaudējums ir rūgts, jo komanda šoreiz spēlēja patiešām labi. "Ja neskaita pēdējos divus vārtus, mūsu komanda nospēlēja spoži," treneri citēja NHL.

Ar 45 spēlēs iekrātu 31 punktu "Sabres" arvien ir pārliecinoši pēdējā vietā Austrumu konferencē. Nākamā spēle "Sabres" hokejistiem būs sestdien mājās pret Dalasas "Stars".

Girgensons šosezon 40 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.