«Dinamo» mazrezultatīvā spēlē piekāpjas spēcīgajai SKA vienībai

“Arēnā Rīga” Rīgas “Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar 1:2 piekāpās Sanktpēterburgas SKA, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu izdevās atklāt tikai otrās trešdaļas ievadā, kad Līnuss Videls, komandām spēlējot vienādos sastāvos, izvirzīja rīdziniekus vadībā. Prieki gan nebija ilgi, jo pēc astoņarpus spēles minūtēm Vladislavs Gavrikovs izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē SKA gan pierādīja, ka ne velti tiek dēvēta par spēcīgu komandu - Patriks Herslijs spēja apspēlēt rīdzinieku vārtus sargājošo Timuru Biļjalovu un izvirzīt pēterburdziešus vadībā. Tiesa gan, pirms tam ripu pretinieku vārtos iedabūja Andris Džeriņš, taču tiesneši pēc videoaktārtojuma noskatīšanās konstatēja, ka bloķēts vārtsargs, tādēļ šis vārtu guvums ieskaitīts netika.

Nonākot iedzinēju lomā, rīdzinieki turpināja cīņu, taču uzbrukumi neveidojās veiksmīgi. TIkmēr negulēja arī SKA, taču glābējs bija Biļjalovs.

58. minūtē "Dinamo" palika mazākumā, jo aizsargs Kristaps Sotnieks nopelnīja noraidījumu par klupināšanu, atstājot komandu gandrīz līdz spēles beigām spēlēt mazākumā. Vēl pēc minūtes un noraidīto soliņa sēdās arī Kevins Klārks par sitienu ar nūju. Taču nevainojami nospēlēja vārstargs, neļaujot SKA izmantot lielo vairākumu.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs mājās, krustojot nūjas ar Čerepovecas “Severstaļ” vienību.