Čikāgas «Blackhawks» pietuvojas Stenlija kausa finālam

Mariana Hosas gūtie uzvaras vārti ceturtdien palīdzēja Čikāgas "Blackhawks" ar 3:2 izbraukumā uzveikt Losandželosas "Kings" un nonākt vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālā, informēja rīkotāji. "Kings" mājās nebija zaudējuši kopš 23.marta, iekrājot 15 uzvaras pēc kārtas.

Cīņā līdz četrām uzvarām "Blackhawks" Rietumu konferences finālsērijā pret pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem ir vadībā ar 3:1. Nākamajā spēlē sestdien Čikāgā laukuma saimniekiem būs iespēja izcīnīt vietu finālā.

Hosa vārtus iemeta pēdējās trešdaļas sākumā un nodrošināja "Blackhawks" 3:2 pārsvaru. Atlikušajā laikā līdz cīņas beigām rezultāts nemainījās. "Kings" abos pirmajos periodos pa reizei izvirzījās vadībā, tomēr viesi allaž panāca izlīdzinājumu.

Austrumu konferences finālsērijā Bostonas "Bruins" ar 3:0 ir vadībā pret Pitsburgas "Penguins" un piektdien spēlē savā laukumā var nodrošināt iekļūšanu Stenlija kausa finālā.