Bufalo «Sabres» pagarina uzvaru sēriju un kļūst par NHL līderi

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētais Bufalo “Sabres” sestdien ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Detroitas “Red Wings”, izcīnot jau devīto uzvaru pēc kārtas un kļūstot par šobrīdējo Nacionālās hokeja līgas (NHL) līderi. Pats Girgensons gan šajā spēlē nepiedalījās.

Spēles rezultātu jau pirmā perioda sākumā atklāja Džefs Skiners, taču līdz otrās trešdaļas beigām Dilans Larkins spēja atjaunot neizšķirtu. Trešajā trešdaļā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, ar rezultativitāti izceļoties Teigam Tompsonam un Entonijam Mantam. Papildlaikā komandas pie vārtu guvumiem netika, un uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā, kur pārāks bija “Sabres”.

Girgensons šajā spēlē nepiedalījās, jo, kā norādījis treneris Fils Hauslijs, uz laukuma šoreiz tika laisti svaigāki spēki, ļaujot Girgensonam un Neitanam Beljū atgūt spēkus un atgūties pēc sasitumiem.

Šobrīd Bufalo “Sabres” ar 34 punktiem 24 spēlēs ir līderpozīcijās visā NHL tabulā. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kad tiksies ar Sanhosē “Sharks”.