Bostonas «Bruins» panāk izlīdzinājumu Stenlija kausa finālsērijā

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas "Bruins" sestdien izbraukumā ar 2:1 pagarinājumā revanšējas Čikāgas "Blackhawks" un izlīdzināja rezultātu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijā, informēja rīkotāji. Rezultāts cīņā līdz četrām uzvarām kļuva 1:1, bet nākamās divas spēles pirmdien un trešdien notiks Bostonā.

Sērijā otrajā cīņā Daugaviņš laukumā bija astoņarpus minūtes (8:28) un pa vārtiem nemeta. Latvijas uzbrucējs bija viens no diviem "Bruins" hokejistiem, kuri laukumu pameta ar negatīvu lietderības rādītāju (-1), jo atradās uz ledus brīdī, kad Bostonas klubs ielaida vienīgos vārtus.

"Bruins" uzvaru pagarinājuma 14.minūtē nodrošināja Daniels Peils. Rezultātu mājinieki atklāja pirmās trešdaļas vidū, kad precīzs bija Patriks Šārps, savukārt piecas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Kriss Kellijs panāca "Bruins" neizšķirtu.

Tūka Rasks Bostonas kluba vārtos tvēra 33 metienus, tostarp atvairīja 18 metienus pirmajā trešdaļā, kad Čikāgas hokejisti bija daudz aktīvāki un bieži uzbruka. Pagarinājumā "Bruins" bija tuvu panākumam otrajā minūtē, taču veterāna Jaromīra Jāgra mestā ripa trāpīja pa mājinieku vārtu pārliktni un izlidoja no laukuma.