Bļugers rezultatīvi piespēlē, «Penguins» otro spēli pēc kārtas atstāj pretiniekus sausā

Teodors Bļugers piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar 2:0 uzveica Arizonas "Coyotes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Otro spēli pēc kārtas "Penguins" neielaida nevienu ripu.

Bļugers asistēja Brendonam Tanevam, kurš pāris sekundes pirms spēles beigām guva otros vārtus, lai gan komanda tobrīd spēlēja mazākumā. Bļugers varēja mest pa tukšajiem vārtiem arī pats, bet izvēlējās piespēlēt Tanevam, kurš bija drošākā pozīcijā.

Teodors Bļugers asistē vārtu guvumā
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Laukumā Bļugers bija 16 minūtes (15:59), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, kā arī uzvarēja deviņos no 19 iemetieniem. Bļugera lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Jevgēņijs Malkins gūst uzvaras vārtus

Izšķirošos vārtus Pitsburgas klubam pēdējā perioda 8.minūtē no vārtu priekšas guva Jevgēņijs Malkins. Tristans Džarijs uzvarētāju vārtos atvairīja visus 33 metienus, otrajā spēlē pēc kārtas paliekot nepārspēts.

"Penguins" jau sestdien spēlēs Detroitā, tiekoties ar "Red Wings".