Bļugers mazākumā nokārto vārtu guvumu «Penguins» uzvarā, Girgensona «Sabres» tiek pie panākuma

Latviešu hokejists Teodors Bļugers sestdien asistēja partnerim vārtu guvumā, palīdzot Pitsburgas „Penguins” savās mājās ar 6:1 pārspēt Toronta „Maple Leafs”, liecina Nacionālās Hokeja līgas informācija. Tikmēr citā mačā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” ar 4:2 pieveica Otavas „Senators”. Visus četrus mājinieku vārtus šajā mačā guva Džeiks Aikls.

Bļugers uz ledus pabija 16 minūtes un 44 sekundes. Nepilnas divas minūtes viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Tieši, spēlējot nepilnā sastāvā, Bļugers mača izskaņā prata nokārtot elegantu vārtu guvumu „Penguins” labā. Bļugers vispirms pārtvēra pretinieka ripu un tad traucās otrā laukuma virzienā. Pēc teicamas piespēles vārtu priekšā partnerim atlika ripu raidīt teju tukšos vārtos, panākot piecu vārtu pārsvaru.

Bļugers asistē partnerim

Tikmēr citā mačā Girgensons sev atvēlētajās nepilnajās sešpadsmit minūtēs izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

Teicams sniegums šajā mačā padevās komandas kapteinim Aiklam, kurš pretinieku vārtos raidīja četras ripas.

Pitsburgas „Penguins” 20 spēlēs šosezon iekrājuši 24 punktus, kas dotajā brīdī dod septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Par punktu mazāk ir devītajā vietā esošajai „Sabres”, taču Girgensona komanda aizvadījusi par spēli mazāk.