Bļugera un Merzļikina NHL komandas zaudē pēc pamatlaika beigām

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Bostonas "Bruins", savukārt Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Floridas "Panthers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers šajā spēlē uz ledus bija tieši 15 minūtes, no kurām nepilnas divas (1:57) skaitliskajā mazākumā un 11 sekundes skaitliskajā vairākumā. Latvietis izpildīja divus metienus, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Bļugers spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Katrā no pirmajiem diviem periodiem pa reizei precīzi bija "Bruins" hokejisti, taču pēdējā trešdaļā "Penguins" spēlētāji guva divus vārtus, spēli novedot līdz papildlaikam. Pagarinājuma pēdējās sekundēs uzvaru izrāva Bostonas komanda.

Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt citā spēlē Merzļikins laukumā nedevās. "Blue Jackets" vārtu drošība tika uzticēta Jūnasam Korpisalo. Līdz šim sezonā abi vārtsargi spēlējuši pamīšus, kas ļauj domāt, ka komandu otrajā tikšanās reizē ceturtdien vārtos stāsies latvietis.

Vien trīs sekundes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Floridas vienība, spēli novedot līdz pagarinājumam un vēlāk arī savai uzvarai.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Floridas "Panthers" spēles spilgtākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" pašlaik ieņem pirmo pozīciju NHL Centrālajā divīzijā. Komanda septiņās spēlēs tikusi pie tikpat punktiem. Par punktu mazāk ir Dalasas "Stars" un Floridas "Panthers", kas katra aizvadījusi vien trīs spēles.

Tikmēr "pingvīni" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu divīzijā. Lai kvalificētos Stenlija kausa izcīņai, jāieņem vismaz ceturtā vieta savā divīzijā.

Nākamo spēli "Penguins" ceturtdien aizvadīs pret "Bruins".

Citā spēlē Sanhosē "Sharks" ar 3:7 zaudēja Kolorado "Avelanche". Sanhosē vienība vēl arvien spēlē bez Rūdolfa Balcera. Savukārt savainotā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 3:2 pārspēja Ņujorkas "Rangers".

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.