Bļugera «Penguins» zaudē; Kolumbusas «Blue Jackets» piedzīvo trešo neveiksmi pēc kārtas

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien ar 2:5 zaudēja Vašingtonas "Capitals", kamēr citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" bez Elvja Merzļikina sastāvā ar 0:2 piekāpās Čikāgas "Blackhawks", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas 18 minūtes (17:41), no kurām tieši trīs minūtes skaitliskajā mazākumā un 27 sekundes vairākumā. Viņš vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus. Bļugers uzvarēja 33% iemetienu un maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr "Blue Jackets" zaudējumā komandas vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, bet uz rezervistu soliņa bija Matīss Edmunds Kivlenieks, kurš šosezon NHL debiju vēl nav piedzīvojis.

Merzļikins pagaidām atkopjas no savainojuma, tādējādi paliekot ārpus pieteikuma.

"Blue Jackets" un "Blackhawks" mača zīmīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā Pitsburgas komanda ar 21 punktu 18 spēlēs ir piektajā vietā NHL Austrumu divīzijā,  kamēr "Blue Jackets" ar 21 punktu tikpat spēlēs ir piektie Centrālajā divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, regulārā sezona jānoslēdz divīzijas labāko četru komandu vidū.

Sestdien Kolumbusas komanda spēkosies ar Nešvilas "Predators", kamēr Pitsburgas "Penguins" tiksies ar Ņujorkas "Islanders".