Bārtulis izceļas ar rezultatīvu piespēli KHL ilgākajā spēlē

Oskars Bārtulis piektdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sešās sezonās ilgākajā spēlē, bet Latvijas aizsarga pārstāvētā Doņeckas "Donbass" ar 4:3 ceturtajā pagarinājumā uzvarēja Prāgas  "Lev", informēja organizatori.

Pamatlaiks Prāgā noslēdzās neizšķirti un uzvarētāju neizdevās noteikt arī pirmajos trijos 20 minūšu pagarinājumos. "Donbass" uzvaras vārtus ceturtā pagarinājuma 7. minūtē guva Andrejs Koņevs. Cīņa beidzās jau pēc pusnakts un spēles tīrais laiks ilga 126 minūtes un 14 sekundes.

Rietumu konferences pusfināla sērijā "Donbass" panāca neizšķirtu 1:1. Sērija turpināsies svētdien Bratislavā, kas Ukrainā valdošās situācijas dēļ ir kļuvusi par "Donbass" mājas spēļu norises vietu.

Bārtulis ar rezultatīvu piespēli izcēlās "Donbass" otro vārtu guvumā, kad Jevgēņijs Beluhins otrajā periodā panāca izlīdzinājumu 2:2.