Balcera «Sharks» turpina uzvarēt; Girgensona «Sabres» piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon

Ceturto uzvaru četrās spēlēs piektdien izcīnīja Rūdolfa Balcera pārstāvēta Sanhosē "Sharks", kas Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulāras sezonas spēlē ar 5:3 pārspēja Toronto "Maple Leafs". Savukārt pirmo zaudējumu šosezon piedzīvoja Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres", kas ar 1:4 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu, liecina NHL informācija.

Balcers spēlēja nepinas 15 minūtes (14:48), no kurām divas minūtes un četras sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus. Spēli latvietis noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Sanhosē "Sharks" un Toronto "Maple Leafs" spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt citā mačā Girgensons uz ledus pabija 17 minūtes (17:03). Divarpus (2:26) no tām viņš spēlēja vairākumā un nepilnas divas (1:51) - mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu. Girgensons šajā spēlē nopelnīja negatīvu +/- koeficientu -1.

Bufalo "Sabres" - Bostonas "Bruins" mača epizodes

Vēlāk sestdien "Sabres" izbraukumā spēlēs pret Ņūdžersijas "Devils". Savukārt savu piekto spēli "Sharks" aizvadīs svētdien, tiekoties ar Bostonas "Bruins". Tā būs agrā spēlē, kas sāksies jau 20.00 pēc Latvijas laika.