Artis Ābols: Šobrīd prieks par to, kas ir

LTV programmā „Sporta studija" viesojās Rīgas „Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols.

Ābols pauda gandarījumu par viņa vadītās komandas spēju lauzt nelabvēlīgi ritējušas cīņas gaitu un prasmi svētdien izcīnīt uzvaru 3:2 pagarinājumā pret tik spēcīgu pretinieku kā Magņitogorskas "Metallurg".

„Hokejs ir emociju sporta veids, bez emocijām grūti spēlēt," sacīja treneris, novērtējot katra devumu un komandas apņēmību un spēju no 0:2 pēdējā trešdaļā panākt izlīdzinājumu, kā arī pagarinājumā iemest uzvaras vārtus.

Kontinentālās hokeja līgas sezonas sākumu „Dinamo" komandai Ābols vērtē kā veiksmīgu, bet līdz šim nospēlēta trešdaļa no regulārā čempionāt, garantēt neko nevar, to nevar arī treneri ar lielāku pieredzi. Šobrīd prieks par to, kas ir.

„Uzvara pret „Metallurg" -

atspēlēties, izraut uzvaru – tas dod ticību, bet tā jau ir vēsture, jāskatās tālāk," norāda treneris Artis Ābols.