«Canucks» ar Bļugeru ierindā uzvar «Ducks» hokejistus NHL spēlē

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda otrdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē. "Canucks" mājās ar rezultātu 3:1 pārspēja Anaheimas "Ducks" vienību.

Bļugers, spēlējot 15 minūtes 34 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Šosezon deviņās spēlēs viņš guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Mača septītajā minūtē Broks Besers, vārtu priekšā izdarot metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi, panāca 1:0 "Canucks" labā. Otrā perioda sestajā minūtē Raiens Stroms vairākumā ar metienu no tuvas distances izlīdzināja rezultātu.

Laukuma saimnieki vadībā atgriezās trešā perioda 32. sekundē, Ēlisam Petešonam pēc vārtu apslidošanas izdarot metienu ar pagriezienu. 48 sekundes pirms finālsvilpes Besers ieraidīja ripu tukšos vārtos un nodrošināja mājiniekiem uzvaru.

Abos Besera gūtajos vārtos asistēja Džonatans Teners Millers. "Canucks" vārtsargs Tečers Demko atvairīja 30 no 31 metiena, bet otros vārtos Džons Gibsons tika galā ar 24 no 26 ripām.

"Canucks" ar 31 punktu 23 mačos ir Rietumu konferences vicelīdere, bet "Ducks" ar 18 punktiem 22 dueļos atrodas 12. pozīcijā.

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis otrdien nepiedalījās NHL spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Panthers" viesos ar rezultātu 1:2 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Toronto "Maple Leafs" komandai.

"Panthers" ar 28 punktiem 22 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē, bet "Maple Leafs" ar 25 punktiem 20 cīņās ir sestā.