Hokejistu Merzļikina un Bļugera pārstāvētās komandas zaudē NHL spēlēs

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" vienība sestdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 3:4 piekāpās Vašingtonas "Capitals" un piedzīvoja astoto zaudējumu pēc kārtas.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 22 no 26 pretinieku metieniem. Šosezon viņš 13 mačos izcīnījis trīs uzvaras, ielaidis vidēji 3,31 ripu un atvairījis 89,7% metienu.

Pirmie vārti tika gūti mača 24.minūtē, kad viesus vadībā izvirzīja Džonijs Gudro, bet otrā perioda turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva Sonijs Milano, Aļaksejs Protass un Aleksandrs Ovečkins. Trešās trešdaļas astotajā minūtē Ivans Provorovs samazināja "Capitals" pārsvaru, bet perioda otrajā pusē mājiniekiem izcēlās Hendrikss Lapjērs un viesiem - Džastins Denforts.

Lapjērs un Protass maču noslēdza ar trīs rezultativitātes punktiem, bet vārtsargs Čārlijs Lindgrēns atvarīja 33 metienus.

Vašingtonas "Capitals" - Kolumbusas "Blue Jackets" spēles epizodes

"Blue Jackets" ar 12 punktiem 18 spēlēs ir pēdējā, 16.vietā Austrumu konferencē, kur "Capitals" ar 20 punktiem 15 cīņās ir ceturtā.

Tikmēr "Canucks" mājās ar rezultātu 3:4 atzina Sietlas "Kraken" komandas pārākumu.

Bļugers uz ledus pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, uzvarēja septiņos no 15 iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un sliktākā lietderības koeficienta komandā (-2). Šajā sezonā Bļugers trīs mačos ir bez punktiem.

Pēc Džonatana Tenera Millera sestajā minūtē gūtajiem vārtiem "Canucks" bija vadībā 20 minūtes, bet pēc tam 1:1 panāca Džeimijs Oleksjaks. Otrā perioda otrajā pusē uz viesu hokejista Džordana Eberles metienu atbildēja Kvins Hjūzss. Trešā nogriežņa pirmajās septiņās minūtēs 4:2 "Kraken" labā panāca Janni Gudre un Metijs Benjērs, bet 11 sekundes pirms finālsvilpes viesu pārsvaru samazināja Nilss Heglanders.

Eberlem šajā mačā bija trīs rezultativitātes punkti.