Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē; Bļugeram un «Canucks» zaudējums

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru. "Sabres" savā laukumā ar rezultātu 6:2 uzvarēja Vašingtonas "Capitals" vienību. Zaudējumu cieta uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas ar 3:6 viesos piekāpās Vegasas "Golden Knights".

Girgensons mača 16. minūte guva savas komandas pirmos vārtus, tobrīd panākot izlīdzinājumu 1:1.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes 22 sekundes, no kurām divas minūtes 11 sekundes spēlēja mazākumā. Girgensons izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, reizi kļūdījās, uzvarēja četros no 14 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bufalo "Sabres" - Vašingtonas "Capitals" spēles epizodes

Pa trim punktiem uzvarētāju rindās iekrāja Jons Peterka (2+1), Teidžs Tompsons (1+2), Alekss Taks (1+2) un Rasmuss Dālins (1+2), bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Zaks Bensons. Viesu rindās ar precīziem metieniem izcēlās Martins Fehervarijs un Dilans Stroms.

"Sabres" ar 77 punktiem 76 spēlēs ieņem 12. vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs piektdien savā laukumā pret Filadelfijas "Flyers".

Savukārt Bļugers spēlē pret iepriekš karjerā pārstāvēto Stenlija kausa īpašnieci "Golden Knights" laukumā bija 13 minūtes, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Vegasas "Golden Knights" - Vankūveras "Canucks" spēles epiozdes

"Canucks" vārtus sargāja Keisijs Desmits, latvietim Artūram Šilovam paliekot uz rezervistu soliņa.

Ar 75 spēlēs gūtiem 100 punktiem "Canucks" ieņem 2. vietu Rietumu konferencē un jau ir garantējuši dalību izslēgšanas turnīrā.