Merzļikins atvaira 41 metienu «Blue Jackets» uzvarā un tiek atzīts par mača labāko spēlētāju

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien atvairīja 41 pretinieka metienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda guva uzvaru, Latvijas vārtsargam tiekot atzītam par mača labāko spēlētāju.

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) uzvarēja Otavas "Senators" komandu.

Merzļikins tika galā ar 41 no 43 pretinieku metieniem, atvairot 95,3% raidījumu.

Vienīgos divus vārtus Latvijas vārtsargs ielaida pirmā perioda vidū 145 sekunžu laikā, kad vispirms viesu rindās izcēlās Klods Žirū, bet 2:0 vairākumā panāca Breidijs Tkačaks.

Perioda otrajā pusē 43 sekunžu laikā izlīdzinājumu panāca Patriks Laine vairākumā un Dmitrijs Voronkovs, bet otrā perioda pirmajā daļā vēl divus vārtus iemeta Edams Fentili un Būns Dženers vairākumā.

Pa divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētājiem sakrāja Džonijs Gudro un aizsargs Zeks Verenskis.

Nākamā spēle "Blue Jackets" būs svētdien izbraukumā ar Bostonas "Bruins".

"Blue Jackets" ar 20 punktiem 25 spēlēs ieņem 15.vietu Austrumu konferencē.