Handbolists Kuģis neplāno karjeru turpināt Čempionu līgas uzvarētāju sastāvā

Latvijas valstsvienības handbolists Artūrs Kuģis nepilnu sezonu aizvadīja pērn Čempionu līgā uzvarējušā Maķedonijas klubā Skopjes "Vardar", ar kuru vārtsargs nākotnes plānus vairs nesaista, trešdien vēstīja Latvijas Handbola federācija (LHF). 

Kuģis ar ģimeni ir Maķedonijā un ievēro pandēmijas laikā noteiktos ierobežojumus, lielākoties uzturoties mājās. Par iespējamu sezonas turpinājumu 27 gadus vecajam handbolistam nav skaidrības un uz Latviju viņš netiek. 

Skopjes "Vardar" finansiālo problēmu dēļ spēlētāji algu nav saņēmuši vairākus mēnešus. Kuģis ir saņēmis algu par pussezonu un uzskata, ka uz pārējo spēlētāju fona tas ir labs rādītājs. Viņš cer ar aģenta palīdzību tikt arī pie atlikušā atalgojuma par iekavētajiem mēnešiem. 

"Par nākamo sezonu skaidrības ir maz. Vienīgais, kas ir skaidrs, ka "Vardar" nepalikšu. Bet kur došos, vēl nav zināms," Kuģi citēja LHF. "Aģents ir atradis dažus labus variantus. Bet tagad ir jānogaida, kad norimsies visa šī situācija ar vīrusu. Daudziem klubiem tas ļoti ietekmē budžetu, kā rezultātā skaidrības par nākamo sezonu vienkārši nav."

Kuģim sarežģījumus rada kājas savainojumus, tomēr sezonā viņš saskata daudz ieguvumu, apgūstot jaunas zināšanas. Trenera uzticību vārtsargam līdz galam gan neizdevās iegūt, un arī pēc labām spēlēm viņš ticis nosēdināts malā gaidīt nākamo iespēju. 

Līgumu ar Skopjes "Vardar" Kuģis parakstīja pēc veiksmīga Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Handbols
Sports
Jaunākie
Interesanti