Pučes vietā Golfa federāciju vadīs Trēgers, darbosies sporta veida popularitātes vairošanai

Latvijas Golfa federācijas (LGF) prezidenta krēslā Armandu Puči pirms pāris nedēļām aizstāja Jānis Trēgers, kurš sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka jaunajā amatā lielā mērā turpinās LGF līdzšinējo attīstības virzienu un centīsies veicināt visdažādākā vecuma spēlētāju skaita pieaugumu.

(precizēta Trēgera profesionālā nodarbe)
Trēgers ir kaislīgs golfa cienītājs, kurš jau iepriekš darbojās LGF valdē, bet tagad vadīšanas grožus ņēmis savās rokās. Ar golfu Trēgers ir aizrāvies jau 10 gadus, un savulaik viņš uzrunāja Puči par iespēju aktīvāk līdzdarboties sporta veida organizatoriskajās norisēs. Pirms gada Trēgers pēc Pučes uzaicinājuma pievienojās LGF valdei.  

Jānis Trēgers par stāšanos Latvijas Golfa federācijas prezidenta amatā
00:00 / 03:05
Lejuplādēt

Trēgers ar Puči jau iepriekš bija vienisprātis par federācijas lomu jaunatnes golfa attīstībā, kā arī citos jautājumos, tādēļ  jaunais LGF prezidents sagaida zināmu pārmantojamību federācijas darbā. Trēgers gan piebilda, ka viņam ir vēlme arī darīt vairāk un dažos jautājumos savādāk.

"Soli pa solim ķersimies klāt darbiem un skatīsimies, kā varam palīdzēt golfa spēlei Latvijā attīstīties," teica Trēgers. "Ir vairāki darbības virzieni, ko esam identificējuši. Viens ir, protams, ka gribam lielāku golfa popularitāti, vairojot cilvēku skaitu, kas nodarbojas ar šo sporta veidu."

LGF prezidents vēlas arī panākt, lai golferi vairāk spēlētu dažādos Latvijas golfa laukumos.

"Latvijas golfa ģeogrāfija ir pietiekami plaša," uzsvēra Trēgers. "Gribam strādāt ar visu paaudžu spēlētājiem. Golfs ir viens no retajiem sporta veidiem, ko var spēlēt visa mūža garumā."

Svarīgs uzdevums LGF vadībā Trēgeram vēl būs nacionālo čempionātu sarīkošana visās vecuma grupās, kā arī izlašu sagatavošana un dalība starptautiskās sacensībās. Par nozīmīgu darbības aspektu Trēgers nosauca labas pārvaldības principus, nostiprinot LGF darbaspējas un jaudu.

Līdzās Trēgeram federācijas valdē strādā Santa Puče, Jānis Taukačs un Ainārs Počs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti