Velsas izlase pirmdien Tulūzā līdz pirmā puslaika vidum panāca 2:0 pret Krieviju Eiropas futbola čempionāta finālturnīra grupas pēdējās kārtas spēlē. Krievijas izlasei tikai uzvara var saglabāt cerības uz vietu izslēgšanas turnīrā.

Krievijas valstsvienība 11.minūtē kļūdījās mākslīgās aizmugures veidošanā, kas ļāva vienam pret vārtiem izrauties Āronam Remzijam un viegli raidīt bumbu tīklā.

Vēlreiz Krievijas aizsardzība pajuka ātrā Velsas uzbrukumā 20.minūtē, kad Neils Teilors nonāca vienatnē pret vārtsargu Igoru Akinfejevu un ar atkārtotu sitienu divkāršoja Velsas pārsvaru.

Krievijas izlase atguvās puslaika vidū, tomēr abas komandas vairāk centās radīt savas iespējas, nevis gādāja par dzelžainu aizsardzību.

Bīstams uzbrukums krieviem izdevās 27.minūtē - uz vārtiem rāvās Artjoms Dzjuba, un tikai vārtsarga Veina Henesija savlaicīga došanās pretim viņam palīdzēja ar roku atvairīt sitienu.

Teicamu iespēju trešo vārtu gūšanai 30.minūtē izkārtoja Garets Beils, tomēr Sems Voukss trāpīja vārtsargam kājās.

Vienlaicīgi otrā B grupas pēdējās kārtas spēlē Senetjēnā tiekas Anglijas un Slovākijas izlases.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.