Valstsvienības treneris: Rezultātus un savu nākotni apspriedīšu ar Futbola federācijas prezidentu

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc komandas smagā zaudējuma Austrijas izlasei pastāstīja, ka ceļš uz komandas labāku sniegumu ir sarežģīts un labāko risinājumu meklējumos viņš apspriedīsies ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu Kasparu Gorkšu, nevairoties arī no jautājuma par savu nākotni, informēja LFF.

Stojanovičs jau iepriekš rēķinājās ar smagiem pārbaudījumiem, taču atzina, ka tik sarežģītu situāciju negaidīja. Viņš uzsvēra, ka progress nenotiek "vienas nakts laikā" un visu nevar izmainīt vienā rāvienā. 

"Neesmu no tiem, kurš meklēs attaisnojumus, taču esmu arī reālistisks. Ja man ir jābūt vienīgajam atbildīgajam par šo te… Tad risinājums būs vienkārši atrodams," Stojanoviču citēja LFF. " Taču mums ir jauni futbolisti, kuri ar laiku varētu kļūt par Latvijas izlases līderiem. Taču visupirms mums visiem nepieciešams, lai viņi spēlētu savos klubos."

Pašlaik Latvijas izlasē ir divi trīs spēlētāji, kuri klubu sastāvā ir aizvadījuši piecus mačus pēc kārtas, tādēļ izlasē spēlēs pret futbolistiem no Eiropas vadošajām līgām ātri vien top redzama atšķirība meistarībā, sacīja Stojanovičs. "Ja tam visam klāt nāk vēl arī savainojumu problēmas, kādas mums bija, tad ir ļoti sarežģīti kaut ko ievērojami mainīt īsā laika periodā," viņš piebilda.

Stojanovičs atzina, ka viņa piedāvātajā valstsvienības attīstības modelī šādi rezultāti nebija paredzēti. Treneris gan saskata, ka Latvijas izlase cīnās pret ļoti spēcīgiem pretiniekiem un jebkura uzvara vai vismaz iegūts punkts Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā būtu ievērojams panākums. 

Savukārt par spēli pret Austrijas izlasi Stojanovičs teica, ka trīs no sešiem ielaistajiem vārtiem spēcīgajiem pretiniekiem tika uzdāvināti, turklāt konkurenti bija pārāki gan fiziski, gan arī darbojās ātrāk, mērķtiecīgāk un tehniskāk. Latvijas valstsvienībā spēlētāju sastāvu ietekmēja futbolistu savainojumi, tomēr daži ielaistie vārti valstsvienību līmenī bija nepieļaujami, atzina treneris.

Latvijas izlase nākamo spēli 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā aizvadīs pirmdien Rīgā pret Ziemeļmaķedoniju. Līdzšinējās piecās spēlēs Latvijas valstsvienība nav guvusi nevienu punktu, turklāt ielaida 19 vārtus, bet pretinieku vārtos bumbu raidīja tikai vienu reizi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti